A-HAA moments

Ir tāda lieliska mūziķu grupa A- HA (kkā jokaini skan – grupa. Bet ansamblis vispār neizklausās nemaz). Runa nemaz nebūs par to. Runa būs par tādu A-HAAA efektu jeb atklāsmi, kura mūs pārņem ik pa laikam, spēji un jaudīgi. Šajā A-HAA mirklī ir absolūti skaidrs, ka “es zinu visu vislabāk” un “tagad gan šo lietu es esmu sapratis”!

A-HAA mirkļi ir lieliski. Tādās dienās viss iet no rokas, jo parasti tie ir pozitīvi A-HAA, nevis negatīvi A-HAA!

Bet A-HAA momentam piemīt viena negatīva īpašība = tas samērā ātri pazūd. Diena, nedēļa vai trīs mēneši. Nav starpības. Tas viss ir īss brīdis salīdzinājumā ar dzīvi kopumā. Un brīdī, kad A-HAA sajūta (tā, es zinu visu vislabāk, sajūta) sāk pabalēt, tad parādās šaubas.

Ar mani tā ir ļoti regulāri. To pat var ielikt diagrammā (skat zemāk), kur uz X ass ir A-HAA efekta pazušanas laiks, bet uz Y – A-HAA jaudīgums 🙂 Gan jau ar Tevi ir līdzīgi.

A-HAA momenta balēšanas charts 🙂

Nezinu, gan jau, ka ir tādi cilvēki, kuri KAUT KO dzīvē ir sapratuši un, neskatoties ne pa labi, ne pa kreisi, bez šaubām dodas tik uz priekšu. Es tāds, noteikti, neesmu. Šaubas ir mans sabiedrotais gribu to vai negribu (negribu negribu:).

Par ko tas liecina? Tikai par to, ka mūsu prāts ar mums visu laiku izspēlē jokus = liek mums aizmirst lietas, kuras mums šķiet vienmēr būs spilgtas mūsu atmiņās (zelta zivtiņas spējot atcerēties notikumus, kas norisinājušies pirms 7 sekundēm un ne ilgāk. Tomēr interesanti, kurš šo nopietno pētījumu ir veicis?:); prāts mudina sākt šaubīties pat par to, ko esam pieņēmuši kā must have. Ko nu tur daudz. Tādi mēs vienkārši esam.

Un tas nozīmē, ka visu laiku ir jālasa. Visu laiku ir jāmeklē jauni A-HAAA. Nav tāds VIENS ĪSTAIS A-HAAA. Ir daudz mazi/mazāki nozīmīgie atklāsmes brīži, kuri uzplaiksnī, kā Ziedoņa epifānijas. Uzplaiksnī un lēnām nodziest. Jo vairāk lasu, jo vairāk ir šo uzplaiksnījumu. Un nav tādas vienas pareizās grāmatas. Ir daudz Īstās un Pareizās. Tās ir kā enerģijas lādiņi, kuri mums nepieciešami, jo savādāk mūsu baterijas lēnām iztukšojas un sāk rūsēt bez jauna A-HAAA momenta.

Re kur es pat uzlaboju iepriekšējo diagrammu. Šī jau izskatās krietni cerīgāk! 🙂

Uzlabotais A-HAA momenta zīmējums

Tāds nepārtraukts uzlādes process. Gandrīz kā elektromobīļiem – nevar aizbraukt tālāk par 250 km bez jaunas uzlādes. Bet ja e-mobīļa kontekstā tas ir zināms defekts, tad Tavā un manā gadījumā varam to uzskatīt par efektu, jo rosina mūs meklēt, štukot, risināt un atrast.

(Visited 5 times, 1 visits today)

Atbildēt

Close Menu
shares