Pieņemu, ka gandrīz visi cilvēki kaut reizi dzīvē ir uzdevuši sev jautājumu – kas es esmu? (Valdi, Tu to pateici skaļi 🙂 Vēl kāds ir uzdevis jautājumus – kāda ir mana dzīvēs sūtība, Lielā dzīves jēga? Vēl citi rok dziļāk un jautā – vai es esmu Laimīgs? Ko vispār nozīmē būt laimīgam?

Šie ir sarežģīti un apgrūtinoši jautājumi, jo ātru un 100% skaidru atbilžu uz tiem nav. Vismaz ne uzreiz. Laime ir kā sieviete – šodien šķiet, ka to saproti, bet jau nākošā dienā viss ir kājām gaisā un skaidrības nekādas (dāmas, piedodiet!). Tādēļ ļoti liela daļa cilvēku nobīstas no šiem jautājumiem, noslēpj tos zem ērtas ikdienas, šopinga un miesnieka pelmeņiem, aiz neatliekamiem darbiem ar degošiem termiņiem. Bet jautājumi jau nekur nepazūd. Kkur dziļi smadzenēs tie sēž un gruzd, radot sajūtu – it kā viss manā dzīvē ir forši (sieva/vīrs, bērni, dzīvoklis uz kredīta, brauciens uz Ēģipti, iedzeršanas ar draugiem, darbs it kā patīk), bet tomēr kaut kas nedod man mieru. Kas pie velna tas ir? Un tad iznirst (atkal) vecie jautājumi.

Ir pienācis laiks uz tiem atbildēt 🙂

Mani sauc Toms. Ābele. Pašreiz man ir 40 gadi (maģiskie). Jautājumi par Laimi, Dzīves Lielo uzdevumu un līdzīgi mani ir urdījuši jau sen. Kādu laiku arī es vairījos no tiem, bet nu jau krietni sen cītīgi par tiem domāju, gūstu pieredzi, analizēju, sistematizēju, mācos un kļūstu aizvien Laimīgāks 🙂 Esmu daudz laika pavadījis formulējot Laimi, Jēgu, Uzdevumu (brīžam gan Laimes formulēšanas procesā jūtos kā Ķeburkājis, kurš gribēja saķemmēt jūru. Beigās = FAIL). Ar šī bloga palīdzību es sistematizēju savas zināšanas un izpratni par Laimīgu Dzīvošanu + dalos savās zināšanās ar Tevi (ja Tu tur esi :).

Vēl īsti nezinu, kādā formātā (gari analītiski pašapcerējumi , īsas tēzes vai kā savādāk) veidošu šo blogu, bet ņemiet par labu kā ir.

Un jā, ja arī Tev nedod mieru šie jautājumi, Tev ir ko teikt vai vajag padomu – tieši tādēļ esmu šeit. Uz palikšanu 🙂

P.S. Es esmu PRET NLP (neiro-lingvistiskā-programmēšana) un līdzīgām prāta kodēšanas tehnikām, kas cilvēkam iekaļ neīstas patiesības, liek akli un mega-laimīgi skriet pa dzīvi. Es esmu PAR prāta atvērtību, par prāta brīvību un cilvēka veselīgu spēju atrast sev pareizāko veidu, kā dzīvot Laimīgu dzīvi. Mums nav jāvadās pēc svešām vērtībām, laimes mērauklām un kodiem. Mēs katrs varam atrast savu ceļu uz laimi. Tas prasa laiku un piepūli, bet rezultāts ir mežonīgi labs 🙂

(Visited 9 times, 1 visits today)
Close Menu