Kas ir aura un vai vietām arī tāda ir?

Kas ir aura? Pēc definīcijas tas ir dzīvu būtņu enerģētiskais lauks, kas izstaro zināma veida enerģiju – pozitīvu vai negatīvu. Un mēs to jūtam. Bet vai esi ievērojis, ka katrai vietai arī ir sava aura. Lai gan auras piedēvē dzīvām radībām, esmu pārliecināts, ka arī vietām un lietām tāda pastāv. Enerģijas nezūdamības likums.

Piemēram, manam darba ofisam ir enerģijas un cīņas spara aura. Jūrai ir miera un neatkarības aura. Vilcienam ir pārdomu aura. Manām mājām ir māju/ģimenes un arī nepadarītu darbu aura.

Un šī te vietu aura lielā mērā diktē, kā mēs šajā vietā jūtamies, kā uzvedamies. Darbā ierodos un darbojos, kā tāds mazais motoriņš (savu dēlu saucam par Mazo Motoriņu, jo viņš tāds enerģisks un jautrs).

Aizeju mājās un mani pārņem rūpes – ir kkas jāpielabo, jāplāno un tādā garā. Ok, protams, ir pagājis tikai gads kopš esam pārvākušies uz ģimenes māju un darbus mājā, tiešām, vienmēr var atrast. Nepadarīto darbu aura neļauj prātam atslēgties, visu laiku galvā urķējas kāda doma un lēnām nogurdina.

Vai arī manis pieminētā jūra – kad jūtu, ka ģimene ir uzvilkusies, bērni kašķīgi un es ar sievu arī neomā, tad nereti aicinu visus uz jūru. Tiklīdz tiekam jūras krastā, tā visi kašķi un neomas ir prom – bērni spēlējas, mēs kaut ko pārdomājam, staigājamies, sarunājamies.

Vai nav tā, ka mēs paši veidojam šo vietu auras? Ar savu auru? Savā prātā, ar saviem darbiem, ar gaidām par konkrēto vietu? Un ja kādas vietas aura mūs neapmierina, vai nevaram to mainīt?

Gribas izsvīrtot “nepadarīto darbu auru” no manu māju auras. Jāpamēģina.

(Visited 1 times, 1 visits today)

Atbildēt

Close Menu
shares