Laimīgas dzīves formula 2.0

Kad uzsāku savas gaitu pretī apzinātai laimei, sāku rakstīt šo blogu. Pamata mērķis bija atrast laimīgas dzīves formulu un to pierakstīt. Šī gada laikā ar atziņām un sajūtām ir gājis augšā un lejā. Vienubrīd ir sajūta, ka esmu uztaustījis laimīgas dzīvošanas formulu, bet citubrīd ir totāls haoss un rasols.

Tā visa rezultātā, lai sevi nemocītu un nemānītu, atmetu prātuļošanu par kaut kādām formulām vai precīzām laimes receptēm. Pierakstīt Laimi sāka šķist absolūti neiespējami un, iespējams, tā arī ir.

Bet vakardien, meditējot (atkal meditējot), prātā uzvirmoja labs formulējums par laimīgās dzīvošanas ingredientiem (sastāvdaļām). Tātad, mēģinu šo noformulēt īsi un kodolīgi:

Laimīgas dzīves formula ir tikpat vienkārša, kā Einšteina vispārīgā relativitātes teorija, kur formulas būtība (E=mc2) ir absolūti vienkārša (Enerģija = masa * gaismas ātrums 2.pakāpē), BET tās pierādīšana (nonākšana līdz tai) ir ļoti sarežģīta

(Einšteina teorijas pierādīšanas foto)

Ar Laimi ir līdzīgi. Vismaz tāda ir sī brīža sajūta = kad būšu pie tās nonācis, tad viss šķitīs vienkārši un apsolūti skaidrs. Bet ceļš uz to ir mazām laimes komponentēm, dažādiem nosacījumiem un lielo formulu ietekmējošiem faktoriem nosēts = sarežģīts un haotisks. Kamēr izmalies tam visam cauri, traks var palikt.

Secinājums – turpinu neatlaidīgi malties cauri daudzajiem nezināmajiem un redzam, ka ar katru jaunu dienu Laime kļūst arvien taustāmāka un apjaušamāka.

Atbildēt

Close Menu
shares